Deschizător hidraulic de uși GYKM-10100
Scurtă descriere:
Detalii produs
Etichete de produs
Model: Deschizător hidraulic de uși GYKM-10/100
Model: GYKM-10/100
Aplicație:
Specificații tehnice
Capacitate de răspândire
10 tone
Lăţime
100 mm
Presiune de funcționare
63MP
Dimensiunea furtunului
Lungime: 3 m
Diametru exterior: 13,5 mm
Diametru interior: 5 mm